XII NIEDZIELA ZWYKŁA (21. 06. 2026 r.)
- Dziś o 16.40 śpiewana litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na to nabożeństwo zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. W czasie nabożeństwa możliwość spowiedzi dla rodziców, świadków i bierzmowanych.
- W poniedziałek na mszy św. o 17.00 młodzież klas VIII przyjmie sakrament dojrzałości chrześcijańskiej z rąk ks. abpa Adama Szala. Zapraszamy na tę mszę św. do licznego udziału nie tylko członków rodziny, ale i Parafian. Niech nasza świątynia stanie się wieczernikiem oczekującym na nadprzyrodzone dary nieba tak bardzo dziś potrzebne młodym.
- W środę odpust parafialny. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7.30; 10.30 i 17.00. Po sumie procesja eucharystyczna. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów, panów do baldachimu, dziewczęta do obrazów, chłopców do chorągwi i orkiestrę do uświetnienia naszej parafialnej Uroczystości. Tak jak było zapowiadane, sumie przewodniczył będzie ks. Rektor z Lwowskiego Seminarium Duchownego. Gdyby ktoś chciał złożyć mu jakąś intencję mszalną, to proszę podejść i porozmawiać. Odpust to nie kramy, (chociaż to dodaje uroku) ale to duchowe przeżycie (spowiedź, Komunia św., modlitwa za zmarłych.) Warto odwiedzić cmentarz.
- W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców. Ze spowiedzi prosimy korzystać w tygodniu przed mszami św. Zachęcamy też młodzież ze szkół ponadpodstawowych do spowiedzi.
- Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej zarówno Gościa Niedzielnego jak i Niedzieli.
- W leżajskiej farze trwają zapisy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę z grupy błog. Marii. Plakat na tablicy ogłoszeń. Zgłoszenia u Przewodnika – ks. Łukasza Dziedzica. Nr telefonu na plakacie.







